dom

Domki letniskowe – producent Eko Architektura

Domki letniskowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością, która wynika z ich funkcjonalności, szybkiego montażu, wytrzymałości oraz wielu innych korzyści. Domki letniskowe doskonale odnajdują się na prywatnych działkach rekreacyjnych, jak również w rodzinnych ogródkach działkowych. Umożliwiają bezpieczne schronienie, przechowanie akcesoriów, przenocowanie, przygotowywanie i spożywanie posiłków, a nawet załatwienie najważniejszych potrzeb fizjologicznych. Współcześnie daje się zauważyć, że znacząco wzrasta popularność domków drewnianych producenta Eko Architektura.

Za co doceniane są domki letniskowe producenta Eko Architektura?

Szybkie i profesjonalne wykonanie

Eko Architektura to profesjonalna firma specjalizująca się w drewnianej architekturze. Rozwija się w ekspresowym tempie i potrafi zadowolić najbardziej wygórowane gusta klientów. Swój sukces zawdzięcza doskonałej i wykwalifikowanej załodze, niezawodnym wspólnikom, a także nowoczesnemu zapleczu maszynowemu – maszyny CNC.

Eko Architektura zna potrzeby klientów i wie, że gospodarze swoich działek będą zadowoleni tylko wtedy, kiedy otrzymają solidny produkt, w dobrej cenie i w szybkim czasie. Dlatego też podejmują się produkcji ekologicznych i drewnianych domków letniskowych w maksymalnym czasie do 3 tygodni od momentu otrzymania zamówienia. Kolejną zaletą domków letniskowych Eko Architektura jest najwyższa jakość – zestaw Premium jest standardem. Wszystkie osoby zakupujące wybrany domek, altankę, garaż lub inny obiekt otrzymują produkt w najlepszej kategorii. Domki letniskowe producent Eko Architektura to gwarancja posiadania szczelnego domku letniskowego, wyposażonego w okna z szybami zespolonymi i solidne drzwi.

Czynnik ekologiczny

Domki letniskowe producenta Eko Architektura doceniane są przez alergików, osoby mające problemy z układem oddechowym, a także wszystkich pragnących żyć zdrowo i ekologicznie.  Produkowane są z wysokiej jakości drewna iglastego pochodzącego z regionów skandynawskich. Niskie temperatury, silne wiatry oraz surowy klimat sprawiły, że drzewa skandynawskie są najbardziej wytrzymałym surowcem budowlanym. Dodatkowo należą do odnawialny źródeł energii i są łatwe w obróbce. Cenną zaletą drzew iglastych np. sosna skandynawska jest duża zawartość olejków eterycznych, które dyskretnie wydobywają się z drewna, przyjemnie pachną i kojąco działają na drogi oddechowe. Ponadto drzewo iglaste wykazuje właściwości elektrostatyczne, dzięki którym wnętrze domków letniskowych jest wolne od latającego w powietrzu kurzu. Po za tym domki letniskowe producenta Eko Architektura dobrze radzą sobie z nadmiarem wilgoci. Iglaste drewno skutecznie wchłania nadmiar wilgoci lub oddaje go, gdy powietrze wewnątrz domku staje się zbyt suche.

Wykonywanie indywidualnych zamówień

Eko Architektura to firma zatrudniająca kreatywnych projektantów i grafików. Otwarta jest na nowe projekty i realizację najbardziej nowatorskich pomysłów. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dlatego też może liczyć na najwyższej jakości obsługę oraz dogłębne zrozumienie potrzeb i oczekiwań. Na życzenie interesantów projektanci podejmują się rozrysowania i rozplanowania przestrzeni wymarzonych domków wraz z uwzględnieniem mebli i pozostałego wyposażenia.

Wszyscy klienci wybierający dowolny domek letniskowych otrzymują 10 cio letnią gwarancję na ukryte elementy z drewna oraz 5 cio letnią na otwarte części budynku. Nie muszą obawiać się o ukryte koszta oraz dodatkowe wydatki. W cenie otrzymują drzwi i okna z szybami zespolonymi o najwyższej klasie szczelności, hydroizolację na fundament, zestaw desek podłogowych, ściennych i tarasowych, zestaw listew przypodłogowych, impregnowane podwaliny fundamentów i inne niezbędne elementy gwarantujące profesjonalny montaż domku.

Elastyczny cennik

Domki letniskowe Eko Architektura dostępne są w sprzedaży w rozmaitych cenach, dzięki temu każdy klient ma możliwość wyboru domku mieszczącego się w jego budżecie. Najtańsze modele zaczynają się poniżej 1000 złotych, zaś najdroższe przewyższają 150 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz